Hakkımızda

Elazığ’da hizmet veren Yöresel Barla Pazarı diğer iş yerleri gibi birmilyonnokta.com üyesidir. Değişen ve gelişen dünya ile yemek kültürü de farklılaşmaya başladı. Farklı yemeklerin ortaya çıkmasının güzelliğinin yanında olumsuz taraflarının olduğunu da hepimiz biliyoruz. İçlerindeki katkı maddelerinin size ve sevdiklerinize vereceği zararı maalesef ki şuan farkında değiliz. Elazığ hizmet sektöründe bu zararları aza indirmek için  sizlerin yanınızdayız.

Tamamen doğal ve organik olarak hazırlanan ürünlerimizin kalitesinin arkasındayız. Köy peyniri, bal, tulum peyniri salamura peyniri köy tereyağı gibi aklınıza gelebilecek her türlü köy ürünlerinin kaliteli adresiyiz. Doğal ve katkı maddesi içermeyen ürünlerimizi sofralarınıza getirmeye kararlıyız. Eşsiz yöresel lezzetlerimizle sizlerin ve sevdiklerinin hem sağlığını koruyor hem de damat lezzetinizi çeşitlendiriyoruz. Kalitede güvenin adresiyiz. Yöresel ürünlerimizi hijyen şartlarını göz ardı etmeden siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek hazırlıyoruz. Lezzetli ürünlerimizi sizlere ulaştırarak bölgemizde kalitemizle anılmak istiyoruz. Yaptığımız işimizi sizlerin desteğiyle büyüterek uzun yıllar hizmet vermek istiyoruz. Sosyal medyada bizleri takip ederek ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Telefon üzerinden siparişlerinizi de oluşturabilirsiniz. Sorunsuz kargo hizmetimizle ürünlerimiz mesafeleri arkasında bırakarak sizlere ulaşacaktır. Sizlerin maddi ve manevi destekleri bizler için çok önemli. Her türlü olumlu ve olumsuz geri bildirimlerinizle kendimizi daha da geliştirip, eksiklerimizi tamamlayacağız. Bizden isteyeceğiniz farklı lezzetlerimizi itina ile hazırlayıp sizlerin sofralarına getirmeye gayret edeceğiz. İş yerimize uğramayı, lezzetlerimizi tatmayı ihmal etmeden karar vermeyiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Elazığ Kahvaltılık Ürünlerimiz

Alacakaya Yöresel Ürünler

Alacakaya, Türkiye'nin Elazığ iline bağlı bir ilçesidir. Elazığ ve civarında

Elazığ Köy Tereyağ Satışı

Elazığ, Türkiye'nin doğusunda yer alan ve zengin bir tarım potansiyeline sahip olan bir şehird

Elazığ Pestil Çeşitleri Satışı

Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesi'nin tanınmış şehirlerinden biridir ve yöresel ürünleriyl

Yorumlar

Mükemmel müşteri ilgisi var. Her çeşit ürün var ve iyi kalitede. Fiyatlar kalite gereği biraz yüksek.Organik ürünler sunuyorlar. Bunu bilmekte fayda var.

Sibel G.

5 Yıldız

Organik ürünler var. Çok kaliteli kahvaltılık alınacak yer..

Fulya M.

5 Yıldız

Temiz hijyenik bol çeşit ve organik ürünlerin yer aldığı bir işletme fiyat olarak uygun ve kaliteliyani ucuza kalite yok. Başka yerlerden daha uygun fiyata bulabileceğiniz doğal ürünlerde var. İlk defa girdim gerçekten çok ilgi ve alakalılar çalışan

Ahmet M.

5 Yıldız